top of page

З В І Т

директора Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла – садка) № 60

Кременчуцької міської ради Кременчуцького району

Полтавської області

Світлани НЕСТЕРОВОЇ

про управлінську діяльність

за 2023 - 2024 навчальний рік

 

 

На виконання умов контракту за звітній період мною, Нестеровою С.О., директором Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садком) № 60, була проведена наступна робота.

 

Керівництво здійснювалось на умовах викладених у контракті, у відповідності з чинним законодавством України. В своїй роботі керувалась державними документами:

  • Конституція  України.

  • Державна програма  «Освіта. Україна ХХІ століття.»

  • Закон України  «Про мову».

  • Конвенція про права дитини схвалена Генеральною Асамблеєю ООН від

  20.11.1989 року.

- Кодекс законів про працю України.

- Закон України  «Про відпустки».

- Закон України   «Про охорону дитинства».

- Закон України  «Про дошкільну освіту».

- Положення про дошкільний навчальний заклад.

- Базовий компонент дошкільної освіти (2021).

- Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

- Постанови Головного державного санітарного лікаря  № 8 «Про затвердження протиепідемічних заходів  у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби ( COVID-19)»  від 25.08.2021

- Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX.

- Лист МОН № 1/3475-22 від 17.03.2022 «Про зарахування до закладів дошкільної освіти дітей із числа внутрішньо переміщених осіб»;

- Лист МОН № 1/3737-22 від 29.03.2022 «Про забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану»

- Лист МОН  № 1/3371-22 від 06.03.2022 «Про організацію освітнього процесу в умовах військових дій»;

 


Кременчуцький ЗДО (ясла-садок) № 60 з 01.07.2006 року підпорядкований Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Велика набережна, б. 23.  Заклад працює 49-й рік.

Приміщення побудоване за типовим проектом та розраховане на 280 місць, фактично налічується 217 дітей.  Протягом 2023 – 2024 навчального року працювало 11 груп, з них:                    

                      1 – І молодша, 3  –  ІІ молодші, 4 – середні, 3 – старші.

 

За штатним розписом у Кременчуцькому ЗДО працює 42 особи, з них 21 особа обслуговуючого персоналу та 21 педагогічний працівник, а саме:

директор – 1, освіта вища, стаж педагогічної роботи 30 років;

вихователь-методист – 1, освіта вища, стаж педагогічної роботи 40 років;

вихователів – 16: з вищою освітою – 8, з неповною вищою  – 8, 

зі стажем роботи більше 5 років – 2, більше 10 років – 14;

муз керівників – 1, з вищою освітою – 1;

практичний психолог – 1, з вищою освітою, стаж педагогічної роботи 20 років;

інструктор з фізичної культури – 1, освіта – неповна вища, педстаж – 38 років

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За 2023 – 2024 навчальний рік на базі Полтавської академії неперервної освіти підвищили фахову майстерність 2 педпрацівників, на базі Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії – 2 педпрацівників.

Було атестовано 6 педагогічних працівників, 2 з яких присвоєно (підтверджено) вищу кваліфікаційну категорію, 2 –  І кваліфікаційну категорію, 2 –  ІІ кваліфікаційну категорію.

За результатами атестації педагогічні працівники мають:

Педагогічні працівники мають звання «Вихователь-методист» – 2,  звання «Старший вихователь»–1, що становить 14 % від загальної кількості педагогів.

Діяльність підпорядкованого мені колективу ЗДО спрямована на забезпечення реалізації державної політики в галузі дошкільної освіти, завдань Базового компоненту дошкільної освіти, Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина»,  регіональної програми «Основи безпеки дітей дошкільного віку», Колективного договору, власного Статуту.

Комплектація груп проводиться відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах з урахуванням побажань батьків чи осіб, що їх замінюють. 2023-2024 навчальний рік пройшов в умовах дії правового режиму воєнного стану,  відповідно створеним умовами та розробленим заходам

 

Протягом навчального року методична робота проводилась згідно річного плану в змішаному режимі.

 

Освітній процес в Кременчуцькому ЗДО № 60 у  2023-2024 навчальному році  організовувався відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», Положення про ЗДО, Санітарного регламенту ЗДО, враховувалися методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України, які визначають напрями діяльності ЗДО в період дії воєнного стану: «Щодо здійснення освітньої діяльності з питань дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану», «Щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з питань уникнення враження мінами, вибухонебезпечними предметами та ознайомлення з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях», «Про забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», «Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2023-2024 навчальному році».

При здійсненні освітнього процесу педагогічні працівники закладу дотримувалися вимог Положення про академічну доброчесність, Положення про запобігання булінгу, Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти у Кременчуцькому ЗДО № 60.

 

Педагогічні працівники закладу брали участь у методичних заходах Кременчуцького центру професійного розвитку педагогічних працівників:

- вихователь-методист Бакліцька С.О. у складі творчої групи «Джерело натхнення» працювала над створенням: проекту «Ми працю любимо, що в творчість перейшла» та методичного конструктора  «Планування форм роботи з різних розділів програми вихователем закладу дошкільної освіти». Виступила перед слухачами курсів підвищення кваліфікації вихователів та вихователів-методистів при Полтавській академії неперервної освіти; взяла участь у роботі групи по розробці освітньої професійної програми «Дошкільна освіта» на базі Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії: «Кременчуцький педагогічний коледж»;

- практичний психолог Ляхненко І.О. у складі творчої групи практичних психологів міста брала участь у розробці методичного матеріалу для вихователів «Ігрова діяльність в подоланні психологічних викликів сьогодення».

Протягом навчального року в закладі тривала науково-методична робота:

-  вихователем Довгаль В.В. був систематизований власний досвід роботи та створена методична розробка «Комунікативний розвиток дітей дошкільного віку. ІІ молодша група»;

-  вихователем Качан С.С. був систематизований власний досвід роботи та створена методична розробка «Україна калинова. Організація національно-патріотичного виховання в ЗДО»;

-  вихователем Богинею Г.В. був систематизований власний досвід роботи та створена методична розробка «Основи безпеки дітей дошкільного віку: Тиждень безпеки дитини в ЗДО»;

- вихователем Богомол О.О. був систематизований власний досвід роботи та створена методична розробка «Кольоровий диво грай: гурткова робота з дошкільниками. Нетрадиційні техніки малювання з елементами народознавства».

- музичним керівником Василевською С.В. була створена презентація з  власного досвіду роботи з музичного виховання дітей.

За навчальний рік ми разом  забезпечували якісну освіту шляхом реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості, освіченості, розвиненості й вихованості дошкільників перед вступом їх до школи. Систематична, планомірна  робота колективу була спрямована на становлення у дитини дошкільного віку основної компетентності – вміння взаємодіяти, співпрацювати, розуміти, самореалізовуватися в соціумі.

Виконання Освітньої програми та освоєння освітнього матеріалу було здійснено педагогами, які працювали і  онлайн, за допомогою використання освітніх платформ «Всеосвіта», «НУМО», репозитарію освітніх відео та навчальних каналів YouTube.

 

Колектив закладу протягом навчального року в змішаному режимі плідно працював над вирішенням таких завдань:

1. Поліпшити роботу з національно-патріотичного виховання в ЗДО шляхом впровадження в освітню діяльність інноваційних технологій та нетрадиційних форм роботи з дітьми.

2. Удосконалити систему роботи з навчання та закріплення правил безпечної поведінки та поведінки в надзвичайних ситуаціях з дітьми та їх батьками.  

3. Впровадження         системи планування та проведення фізкультурних занять за методикою М.М. Єфименка в усіх вікових групах дітей.

Протягом навчального року завдання національно-патріотичного виховання вирішувались в різних формах освітньої роботи з дошкільниками. Вихователі всіх вікових груп, музичні керівники, інструктор з фізичної культури  реалізовували завдання при проведенні занять, свят, розваг та ігор патріотичного змісту. Були проведені тематичні інтегровані заняття з патріотичного виховання, організовані конкурси дитячих малюнків на патріотичну тематику до народних та державних свят, створені презентації різних форм роботи з дітьми, які  були розміщені у Viber-групах для батьків.

Підвищенню результативності реалізації завдань національно-патріотичного виховання сприяла реалізація завдань розвитку українського мовлення дітей. Велика увага приділялась засвоєнню українського мовлення, розвитку зв’язного мовлення дітей, збагаченню їх словника. Квартальні та річні підсумкові заняття, проведені у всіх вікових групах, дали змогу констатувати достатній рівень знань, мовленнєвих умінь дітей згідно їх вікових особливостей.

З метою ефективного вирішення завдань з фізичного розвитку дошкільників активно впроваджувалась система планування фізкультурних занять за методикою М.М. Єфименка. Для активізації рухового режиму дітей в умовах сім’ї були запропоновані ігрові фізкультурні заняття, підібрані цікаві відео руханки, рухові вправи, рухливі ігри.

При проведенні фізкультурних занять вихователями та інструктором з фізичної культури враховувався вік дітей, їх можливості для рухової активності, послідовність рухових режимів,  впроваджувався ігровий метод та цікавий сюжет до кожного заняття.

Слід відмітити інструктора з фізичної культури Прокіпець Н.Г., яка відповідально підходила до створення інтегрованих фізкультурних казок для дітей, які розкривали визначені пізнавальні теми, включались  елементи гендерного та національно-патріотичного виховання. 

Робота з забезпечення безпеки життєдіяльності закладу та учасників освітнього процесу здійснюється згідно з нормативною базою та заходів безпеки праці. За період роботи дошкільного закладу нещасних випадків з дітьми під час навчально-виховної роботи і робітниками на робочому місці не зареєстровано.

Протягом року тривала робота з навчання дітей основ безпеки життєдіяльності, підсумком якої  стало проведення Тижня безпеки дитини. Слід відмітити творчий підхід та високий рівень професійної майстерності вихователів при підготовці та проведенні занять, ігор, розваг  на теми безпеки життєдіяльності. Вихователі підібрали цікаві ігрові форми роботи для дітей, які мали за мету поглиблювати знання дітей про правила користування небезпечними предметами, електроприладами, правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Використовуючи ігрові, наочні, практичні методи та прийоми вихователі намагались досягти високої результативності різних форм роботи в засвоєнні дітьми правил безпеки життєдіяльності.

Вихователем-методистом Бакліцькою С.О. та вихователем Богинею А.В. був створений методичний посібник, який був наданий для ознайомлення та вивчення вихователями закладу,  що значно полегшило вихователям планування та проведення різних форм роботи протягом Тижня безпеки дитини згідно тематичних днів.

Оптимальний рівень педагогічної майстерності показала вихователь Зарудня А.А. при проведенні показового заняття з дітьми на тему «Небезпечний вогонь», де вдало поєднала наочні, словесні та практичні методи роботи, в структуру заняття була включена і пошуково-дослідницька діяльність.

Робота педагогічного колективу та всіх працівників щодо профілактики травматизму при проведенні місячника охорони праці була спрямована на формування у працівників, батьків та дітей певної життєвої позиції, елементарної життєвої компетентності. Проведена робота з засвоєння знань, умінь і навичок безпеки життєдіяльності, пропагування здорового способу життя дала змогу виробити стереотипи безпеки в життєвому оточуючому середовищі працівників закладу, дітей та їх батьків. Вихователями були розроблені пам’ятки, інформаційні листи з дотримання правил безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях, ситуаціях в період дії правового режиму воєнного стану. З усіма учасниками освітнього процесу були проведені тестування з мінної безпеки, з закріплення правил дорожнього руху.

 

Протягом року тривала робота з розділу «Екопростір дитини». Розвиток еколого-природничої та соціальної компетентності дошкільників ґрунтувалась на акцентуванні уваги на необхідності організації тісного спілкування дітей з природою та  оточуючим довкіллям. 

Основними формами роботи стали спостереження, хвилинки милування природою, трудова діяльність, екскурсії та цільові прогулянки, догляд за домашніми тваринами та кімнатними квітами, тематичні та інтегровані заняття. 

 

Протягом року тривала планомірна робота з батьками вихованців. Вихователями кожної групи, які працювали і онлайн і оф-лайн,  були створені Viber-чати для спілкування з батьками, де я особисто, педагоги, медичні праціники мали прямий зв'язок у спілкуванні та вирішенні нагальних завдань та потреб. У створених групах постійно викладалися презентації, рекомендації, завдання для дітей, моніторився стан здоров’я вихованців, нагадування правила збереження здоров’я, консультації.

Використовувалися також інші засоби комунікації, зокрема: Facebook, Messenger, Telegram, електронна пошта та сайт закладу. Вихователі постійно мотивували батьків, підтримували зворотній зв'язок з ними. Все це сприяло вдосконаленню педагогічної майстерності педагогів, сприяло професійному росту працівників закладу, використанню у роботі онлайн-технологій.

         Протягом року велика увага приділялась і залученню батьків до освітнього процесу та пропаганда педагогічних знань серед батьків. З цією метою були сплановані та проведені різні форми роботи з батьками, які ґрунтувались на нетрадиційному підході до їх вирішення.

         Були проведені групові та загальні батьківські збори, проведені онлайн-консультації та лекції, які значно підвищили рівень обізнаності батьків щодо методів та прийомів проведення освітнього процесу з дітьми, об’єму програмових вимог для дошкільників згідно їх вікових періодів, правил безпеки життєдіяльності. Оф-лайн та онлайн спілкування сприяло зміцненню авторитету  педагогічних працівників серед родин вихованців  та створенню позитивного іміджу закладу дошкільної освіти на мікрорайоні.

Необхідність участі батьків у проведенні освітнього процесу дозволила досягти активності батьків та їх зацікавленості у процесі навчання дітей.          

 

Кількісний і якісний аналіз методичних заходів показав, що вони мали науково-методичний і пізнавальний характер, сприяли підвищенню професійної компетентності педагогічних працівників, поліпшенню якості проведення освітньої роботи з дітьми та теоретичного рівня вихователів.

До проведення консультацій, методичних віталень, круглих столів, семінарів в очній формі та в режимі онлайн залучались як досвідчені педагоги, так і спеціалісти з невеликим стажем роботи.

Дієвою формою методичної роботи у підвищенні професійної майстерності виступали онлайн-консультації, індивідуальні консультації, які давали можливість як досвідченим, так і молодим педагогам підвищувати рівень своїх знань та практичних умінь в роботі з дітьми, адаптувати свою роботу до умов воєнного стану.

Таким чином, аналіз роботи ЗДО за навчальний рік показав, що обрані форми і методи роботи, зусилля адміністрації і педагогічного колективу позитивно впливають на результативність роботи з педагогічними кадрами, з дошкільниками та їх батьками.

Щорічно в ЗДО проводиться контроль за станом здоров’я  вихованців. Протягом 2023-2024 заклад працював в умовах  воєнного стану. Був проведений профілактичний огляд всіх дітей з оцінюванням групи здоров’я, фізкультурної групи, даються оздоровчі рекомендації.

З вересня 2023 року по травень 2024року:         

  1. група здоров’я –    93  % дітей

  2. група здоров’я –    5% дітей

  3. група здоров’я –    2 % дітей

Діти з відхиленнями в стані здоров’я консультуються та обстежуються у лікарів вузьких спеціальностей.

За результатами профілактичних оглядів діти були поділені на фізкультурні групи: основна, підготовча та спеціальна.

По основній групі      –  98 % дітей

По підготовчій групі –  1,5 % дітей

По спеціальній групі –    0,5  % дітей

Під час фізкультурних занять проводились коригуючі вправи на подолання вад фізичного розвитку.

Був проведений моніторинг по щепленням. 99% дітей щеплені за віком.

Загальна захворюваність по ЗДО № 60 за 9 місяців  з вересня 2023 року по травень 2024 рік складала 30,1% %. За цей період групи з низьким рівнем захворюваності: група № 8 – 5 %,4-,7,4 %  середній рівень захворюваності мали такі групи№ 6 – 9,8%, Високий рівень захворюваності був у таких групах ; № 12 – 8 %.

Основну масу склали захворювання на ГРВІ. Повітряно-крапельних – 4%. Кишкових інфекцій не було зареєстровано. Інфекційні захворювання  (скарлатина) була  в однієї дитини. У середньому показник захворюваності складає 8 днів на одну дитину.

 ЗДО забезпечений медикаментами у повному обсязі. Медичний кабінет має у наявності пакет для надання невідкладної допомоги, жарознижуючі препарати, пакет препаратів та засобів для надання допомоги при травмах. Сформована аптечка для укриття.

 

         Протягом 2023-2024 навчального року велика увага приділялась психологічному комфорту в закладі, як дітей, так і працівників. Після виходу з онлайн режиму та в умовах воєнного стану, психологічну підтримку потребували як працівники, так і батьки і діти. Завдяки моєї тісної співпраці з практичним психологом Іриною Ляхненко  всі проблемні ситуації протягом року ми зуміли позитивно вирішити. У закладі постійно працював пункт психологічної служби, консультації, тренінги.  Хотілось відмітити високу якість роботи практичного психолога Ляхненко І.О. Консультації, щодо адаптації дітей, як вести себе в умовах воєнного стану, режиму дітей в садочку і вдома та багато іншого матеріалу виставлено на сайті закладу. Систематично проводилась робота по недопущенню булінгу серед учасників освітнього процесу. З цією метою розроблений та розміщений на сайті порядок подання та розгляду заяв щодо випадку булінгу, план заходів спрямованих на запобігання та протидії  булінгу. Також були проведені тренінги та психологічні заняття:

« Надання першої психологічної допомоги та надання психосоціальної підтримки учасникам освітнього процесу», « Не дрібниці у стосунках» заняття по попередженню і подоланню домашнього насильства, « Гратися і не боятися» дієві поради для вихователів та батьків дошкільнят. Оформлений куточок ментального здоров’я «Ти як?», розроблені і розміщені буклети « Помилки у боротьбі зі стресом».

 

  Отже, освітні завдання, які ставились перед педагогічним колективом на початок навчального року в цілому виконані.

         Таким чином, аналіз роботи Кременчуцького ЗДО № 60 за навчальний рік показав, що обрані форми і методи роботи, зусилля адміністрації і педагогічного колективу позитивно впливають на результативність роботи з педагогічними кадрами, з дошкільниками та їх батьками.                         

    В навчальному році адміністрація тісно працювала з профспілковим комітетом. Для працівників садка протягом року були організовані  солодкі подарунки до новорічних та великодніх свят, днів народження, матеріальна допомога за потребою та дні дозвілля. В квітні 2024 року переглянутий та зареєстрований Колективний договір, враховані пропозиції членів колективу.

На 01.09.2023  рік був проведений перепис дітей від 0 до 6 років, складено план заходів щодо обліку дітей дошкільного віку прилеглого мікрорайону. Завдяки цьому ми мали можливість доцільно укомплектовувати групи. Черги протягом року не існувало. Охоплення дітей дошкільною освітою по мікрорайону склала 95%. Діти, що склали 5% відвідують приватні заклади освіти або користуються послугами приватних вихователів в зв’язку зі станом здоров’я. Охопити 100% дітей мікрорайону завадив воєнний стан в Україні. Прийняли 15 дітей з внутрішньо переміщених сімей.

         Для створення оптимальних умов перебування дітей в  закладі матерільно-технічна база постійно удосконалюється і модернізується.

         Протягом року заклад безперебійно забезпечувався холодною і гарячою водою, світлом і опаленням в осінньо-зимовий період, працює Інтернет, вчасно виплачується заробітна плата, про що турбується міський департамент освіти. Заборгованості за ст.57 Закону України "Про освіту" немає.

Завідувачем господарства Науменко О.Б. вчасно складаються відповідні договори та надаються документи до бухгалтерії, щодо поліпшення матеріально-технічної бази  закладу.

За рахунок міського бюджету, в межах кошторисних асигнувань, за період з 01.06.23 по 31.05.2024  Кременчуцьким закладом дошкільної освіти   № 60 для утримання та покращення умов перебування дітей було придбано товарів на загальну суму 73 707 грн. 90 коп. та надано послуг на загальну суму 164 312 грн. 65 коп.

Для покращення матеріальної бази ЗДО (КЕКВ 2210) було придбано:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для облаштування та якісної роботи садка з міського та державного бюджету використано кошти, а саме на:

1) розроблення проектно-кошторисної докуменації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуації людей   39 865.58 грн;

2) капітальний ремонт системи автоматичної пожежної сигналізації і системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей    424 399.79;

3) технічний нагляд за проведенням робіт з капітального ремонту системи автоматичної пожежної сигналізації і системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей   5 047,35 грн;

4) металопластикові вироби (вікна)   99 499.85 грн.

5) Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні в особі Агнес Кохан  в межах проєкту « ECHO4SCHOOLS-UA» було здійснено передачу меблів для облаштування навчальної зони двох груп, а саме:

 

Стіл – 60 шт,

Дитячий стілець – 60 шт

Крейдова дошка – 2 шт

Дитяча ігрова стінка- 2 шт

Всього на суму: 97 400,00

     Велику особисту допомогу в ремонтах  та в навчально-виховному процесі також надають більшість батьків.

          В закладі працює  Пункт незламності.

З 24.02.2022 режим та діяльність закладу змінилась для наших дітей, батьків, працівників. Колектив садка скоротився на 30%, в зв’язку із звільненням та переїздом працівників. Дуже вдячна вам всім, що ми щоденно працюємо разом, забезпечуємо освітній процес. Ми допомагаємо нашим захисникам, допомагаємо у громадських роботах міста. З 05.06.2023 наш садок   запрацював у змішаному режимі одні з найперших в місті та прийняли всіх бажаючих відвідувати заклад.

За рахунок місцевого бюджету ремонтні роботи коридорів та роботи по заміні вікон, заміні теплового вузла та модернізація системи опалення призупинена з 2022 року. Після вибухової хвилі 27.06.2022 року у будівлі садка були пошкоджені вікна, стеля, стіни. Складені відповідні акти щодо пошкоджень, надані листи щодо ліквідації цих пошкоджень. За період 2023-2024 року було замінено 13 вікон по групах, кабінетах  та коридорах та відремонтовані укоси. Замінено вікна на харчоблоці та проведено косметичний  ремонт приміщення.
 Не актуально, але недоліками є недостатня наявність в групах сучасних технічних засобів (телевізорів, комп’ютерів, музичного центру) та рівень роботи зі створення бази навчально-методичного забезпечення груп з проблеми формування інформаційно-комунікаційної компетенції дошкільників. Є потреба  заміни килимів, штор-жалюзі, придбання кип’ятильника,  пилососів, нового обладнання для харчоблоку, згідно вимог НАССР,  придбання ігрових та спортивних конструкцій на ігрові майданчики, заміна твердого покриття на майданчиках та дороги на території закладу.

Кошторис ЗДО виконується в повному обсязі, перевитрати та дебіторська заборгованість відсутні.

З працівниками  закладу та батьками постійно проводяться бесіди щодо економного використання електроенергії. В групових та технічних приміщеннях  закладу замінено лампи на енергозберігаючі, в наявності пам'ятки та блискавки з питань економного і доцільного використання енергоносіїв, розроблені заходи. Відповідальним за енергоносії Науменко О.Б. вчасно надаються дані до енергоменеджменту та виконується аналіз використання.

Адміністрація  закладу дошкільної освіти дотримується вимог по забезпеченню прозорості, відкритості та демократичності в управлінні навчальним закладом. На нарадах, педрадах, батьківських зборах, конференціях, диспутах відкрито розглядаються питання життєдіяльності закладу. Щомісячно проводяться звіти по використанню бюджетних коштів.

На сьогоднішній день гострим так і залишається питання неналежного стану твердого покриття на території ЗДО, будівництва п’яти  павільйонів на майданчиках дошкільних груп, освітлення території, вирішується питання ремонту сходових маршів.

Всі пропозиції по роботі ЗДО батьків, громадськості, піклувальної ради вирішувалися протягом року, як індивідуальні, так і з певною групою. Продовжуємо волонтерську діяльність, працюємо та допомагаємо захисникам. Висвітлюємо свою роботу на сайті  закладу.

В ЗДО ведеться книга відгуків та пропозицій, книга прийому громадян, в якій дається оцінка діяльності керівництва  закладу та оцінка роботи окремих працівників.

Адміністрація Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садка)    № 60 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області і надалі буде докладати всіх зусиль для здійснення відкритої, демократичної системи управління, що базується на принципах взаємоповаги, колегіальної етики та позитивної мотивації управлінської діяльності.

Разом працюємо, разом наближаємось до перемоги.

 

 

Директор - Світлана НЕСТЕРОВА

bottom of page